Med ett pris på 2134 kronor är ATS Antares Gloss Black ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8" passar. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgens ET-mått är 47 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om ATS Antares Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 134 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
15"-fälg från ATS av modellen Antares Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 15" och ET-måttet 47 mm.
Antares Silver från ATS är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/112.
15"-fälg av modellen Antares Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 47 mm.
Fälg från ATS på 18" med modellnamnet Antares Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 39 mm.