ATS har många snygga fälgar i sitt utbud och Antares Gloss Black 16" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 6.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på ATS Antares Gloss Black är 5/112.
Glöm inte kolla att ET 41 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. ATS Antares Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa ATS Antares Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 727 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
16"-fälg från ATS av modellen Antares Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 41 mm.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.
Antares Gloss Black 16" från ATS med 6.5" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.