ATS har många snygga fälgar i sitt utbud och Streetrallye Dark Grey 16" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av ATS Streetrallye Dark Grey är 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Streetrallye Dark Grey är 38 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 70.1 mm stort. Streetrallye Dark Grey 16" är en snygg fälg för 1964 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 964 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Dark Grey |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Streetrallye Dark Grey från ATS är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
15"-fälg från ATS av modellen Streetrallye Dark Grey. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 38 mm.
Streetrallye Dark Grey från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.
ATS Streetrallye Dark Grey, 16"-fälg, 6.5" bredd, 4/98 bultcirkel och ET på 35 mm.