ATS Streetrallye Dark Grey är en av våra 16"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. Fälgens bredd är 6.5". ATS Streetrallye Dark Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Inpressningsdjupet för ATS Streetrallye Dark Grey är 38 mm. Denna fälg har ett navhål som är 70.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. ATS Streetrallye Dark Grey är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa ATS Streetrallye Dark Grey från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 796 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Dark Grey |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Fälg från ATS på 16" med modellnamnet Streetrallye Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 6.5" och ET-måttet är 38 mm.
15"-fälg från ATS av modellen Streetrallye Dark Grey. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 38 mm.
Streetrallye Dark Grey från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.
ATS Streetrallye Dark Grey, 16"-fälg, 6.5" bredd, 4/98 bultcirkel och ET på 35 mm.