Detta är en ATS-fälg av modellen Evolution Silver. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Denna fälg är 7.5" bred. Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 25 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. En uppsättning ATS Evolution Silver kan bli din för endast 2250 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 250 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. ATS Evolution Grey är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Evolution Silver 18" från ATS med 7.5" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
ATS Evolution Silver, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 50 mm.
Evolution Grey 18" från ATS med 7.5" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.