ATS Evolution Grey är en fälg på 18" från ATS. ATS Evolution Grey har en fälgbredd som är 7.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna variant av Evolution Grey kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 51 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Evolution Grey 18" är en snygg fälg för 2133 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 133 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Grey |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Evolution Silver 18" från ATS med 7.5" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Evolution Anthracite från ATS. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 51 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. ATS Evolution Grey är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
ATS Evolution Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 50.