Med ett pris på 1729 kronor är ATS Antares Silver ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 7". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgens ET-mått är 43 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. En uppsättning ATS Antares Silver kan bli din för endast 1729 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 729 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
17"-fälg av modellen Antares Gloss Black från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
15"-fälg av modellen Antares Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. ATS Antares Gloss Black är 15" och har en bultcirkel på 5/112.
17"-fälg från ATS av modellen Antares Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 40 mm.