ATS har många snygga fälgar i sitt utbud och Antares Gloss Black 17" är inget undantag. ATS Antares Gloss Black har en fälgbredd som är 7". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på ATS Antares Gloss Black är 5/112.
Fälgens ET-mått är 43 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. En uppsättning ATS Antares Gloss Black kan bli din för endast 1779 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 779 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
ATS Antares Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 43.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. ATS Antares Gloss Black är 15" och har en bultcirkel på 5/112.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. ATS Antares Gloss Black är 17" och har en bultcirkel på 5/112.
Antares Gloss Black 17" från ATS med 7" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.