En snygg fälg på 20" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Passion Gloss Black Polished. Denna fälg är 9" bred. ATS Passion Gloss Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 26 mm. Denna variant av Passion Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om ATS Passion Gloss Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 094 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från ATS av modellen Passion Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 39 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
ATS Passion Gloss Black Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/130.