Denna 20"-fälg från ATS har modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 39 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.6 mm. Passion Gloss Black Polished 20" är en snygg fälg för 4133 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 133 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från ATS på 20" med modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 26 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.