Med ett pris på 1149 kronor är ATS Antares Silver ett bra alternativ bland 15"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 6". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 47 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1149 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 149 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Silver |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
15"-fälg från ATS av modellen Antares Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 15" och ET-måttet 47 mm.
15"-fälg av modellen Antares Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
15"-fälg från ATS av modellen Antares Silver. Bultcirkeln är 5/100, bredden 15" och ET-måttet 38 mm.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. ATS Antares Gloss Black är 15" och har en bultcirkel på 5/112.