ATS Antares Gloss Black är en av våra 15"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. ATS Antares Gloss Black har en fälgbredd som är 6". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 47 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. En uppsättning ATS Antares Gloss Black kan bli din för endast 1179 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 179 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
15"-fälg av modellen Antares Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 47 mm.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. ATS Antares Gloss Black är 15" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 15"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.
18"-fälg från ATS av modellen Antares Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 47 mm.