Om du letar efter bra 19"-fälgar kan ATS Auvora Silver vara värt att ta en titt på. Denna fälg är 8" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. Du hittar mer information om ATS Auvora Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 744 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Auvora Dark Grey från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
19"-fälg av modellen Auvora Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 39 mm.
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
ATS Auvora Silver, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 51 mm.