ATS har många snygga fälgar i sitt utbud och Auvora Dark Grey 19" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för ATS Auvora Dark Grey. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2744 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 744 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
19"-fälg från ATS av modellen Auvora Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 26 mm.
Fälg från ATS på 19" med modellnamnet Auvora Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 32 mm.
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 42.
Fälg från ATS på 16" med modellnamnet Auvora Dark Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 6.5" och ET-måttet är 46 mm.