Denna 18"-fälg från ATS har modellnamnet Antares Silver. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Antares Silver har en bredd på 8". ATS Antares Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 39 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2245 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från ATS på 18" med modellnamnet Antares Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 39 mm.
Antares Silver från ATS är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 47 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg av modellen Antares Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 31 mm.
18"-fälg av modellen Antares Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.