ATS Evolution Silver är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. Denna fälg är 7.5" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Evolution Silver är 54 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. BytHjul säljer idag ATS Evolution Silver för 1956 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 956 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 54 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från ATS på 17" med modellnamnet Evolution Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 54 mm.
17"-fälg från ATS av modellen Evolution Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 52 mm.
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 27 mm. Modellen heter Evolution Silver.
Evolution Silver från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/108.