Denna 18"-fälg från ATS har modellnamnet Antares Gloss Black. Fälgbredden för denna variant av ATS Antares Gloss Black är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 31 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. ATS Antares Gloss Black kan du köpa från BytHjul för endast 2245 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 245 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 31 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
18"-fälg av modellen Antares Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 31 mm.
18"-fälg från ATS av modellen Antares Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 47 mm.
Fälg från ATS på 18" med modellnamnet Antares Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 39 mm.
Denna 18"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.