Med ett pris på 3882 kronor är ATS Passion Gloss Black ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgens bredd är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. ATS Passion Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. Passion Gloss Black 20" är en snygg fälg för 3882 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 882 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från ATS av modellen Passion Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 26 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished, 20"-fälg, 9" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
Passion Gloss Black 20" från ATS med 9" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.