ATS Evolution Grey är en fälg på 18" från ATS. Denna fälg är 8" bred. Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 34 mm. ATS Evolution Grey har ett centrumhål (navhål) på 72.5 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Evolution Grey 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 299 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Grey |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Evolution Silver från ATS är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Evolution Grey från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
ATS Evolution Grey, 18"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 43 mm.
Evolution Grey från ATS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/120.