En snygg fälg på 22" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Passion Gloss Black Polished. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Passion Gloss Black Polished har en bredd på 10". ATS Passion Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 130 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/130.
Fälgens ET-mått är 23 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 84.1 mm. BytHjul säljer ATS Passion Gloss Black Polished 22" i sin webbshop för 2237 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 237 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 23 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
ATS Passion Gloss Black Polished, 23"-fälg, 10" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 23 mm.
Fälg från ATS på 21" med modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 23 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 22.
20"-fälg av modellen Passion Gloss Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 20 mm.