ATS Passion Gloss Black Polished är en fälg på 21" från ATS. Bredden på denna fälg är 11". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Denna variant av Passion Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 19 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 71.5 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Passion Gloss Black Polished 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 246 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 64 mm. Modellen heter Passion Gloss Black Polished.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. ATS Passion Gloss Black Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 21 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Fälg från ATS på 21" med modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 23 mm.