Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3800 kronorsklassen. Fälgen heter W Mistral Antracite Glossy och den tillverkas av Borbet. Fälgens bredd är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på Borbet W Mistral Antracite Glossy är 66.6 mm stort. W Mistral Antracite Glossy 21" är en snygg fälg för 3737 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 737 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | W Mistral Antracite Glossy |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 21"-fälg från Borbet har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter W Mistral Antracite Glossy.
Fälg från Borbet på 21" med modellnamnet W Mistral Antracite Glossy. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
Fälg från Borbet på 21" med modellnamnet W Mistral Antracite Glossy. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 49 mm.
19"-fälg från Borbet av modellen W Mistral Antracite Glossy. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 35 mm.