En snygg fälg på 19" från Borbet. Denna modell har Borbet valt att kalla för N Bronce Matt. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 39 mm. Navhålet på Borbet N Bronce Matt är 66.5 mm stort. BytHjul säljer Borbet N Bronce Matt 19" i sin webbshop för 3114 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 114 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | N Bronce Matt |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
N Bronce Matt 19" från Borbet med 8" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
N Bronce Matt från Borbet. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
N Bronce Matt från Borbet. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 32 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från Borbet på 19" med modellnamnet N Bronce Matt. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 25 mm.