W Mistral Antracite Glossy 20" är en snygg fälg som tillverkas av Borbet. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Borbet W Mistral Antracite Glossy har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Inpressningsdjupet för Borbet W Mistral Antracite Glossy är 36 mm. Centrumhålet är 72.5 mm stort. W Mistral Antracite Glossy 20" är en snygg fälg för 3397 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 397 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | W Mistral Antracite Glossy |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Denna 21"-fälg från Borbet har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter W Mistral Antracite Glossy.
Fälg från Borbet på 21" med modellnamnet W Mistral Antracite Glossy. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8.5" och ET-måttet är 49 mm.
Fälg från Borbet på 21" med modellnamnet W Mistral Antracite Glossy. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
19"-fälg från Borbet av modellen W Mistral Antracite Glossy. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 35 mm.