Borbet har många snygga fälgar i sitt utbud och CW3 Black Glossy 21" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Denna variant av CW3 Black Glossy har ett navhål/centrumhål som är 66.1 mm stort. BytHjul säljer idag Borbet CW3 Black Glossy för 5262 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 262 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Borbet |
|---|---|
| Modell | CW3 Black Glossy |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
Borbet CW3 Black Glossy, 21"-fälg, 9" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 30 mm.
CW3 Black Glossy 21" från Borbet med 9" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Borbet CW3 Black Glossy är 21" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Borbet CW3 Black Glossy är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 40.