Breyton LS3 M.Blk 22" är en snygg fälg som tillverkas av Breyton. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 11.5". Breyton Breyton LS3 M.Blk har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Breyton LS3 M.Blk är 30 mm. Navhålet på Breyton Breyton LS3 M.Blk är 66.5 mm stort. BytHjul säljer Breyton Breyton LS3 M.Blk 22" i sin webbshop för 13715 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 13 715 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Breyton LS3 M.Blk |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg av modellen Breyton LS3 M.Blk från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
Denna 23"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Breyton LS3 M.Blk.
Fälg från Breyton på 22" med modellnamnet Breyton LS3 M.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 30 mm.
Denna 22"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Breyton LS3 M.Blk.