Med ett pris på 14657 kronor är Breyton Breyton LS3 M.Blk ett bra alternativ bland 23"-fälgarna. Fälgens bredd är 11.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 14657 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 14 657 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Breyton LS3 M.Blk |
| Diameter | 23" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
22"-fälg från Breyton av modellen Breyton LS3 M.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 30 mm.
22"-fälg av modellen Breyton LS3 M.Blk från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.
Fälg från Breyton på 22" med modellnamnet Breyton LS3 M.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 30 mm.
Denna 22"-fälg från Breyton har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter Breyton LS3 M.Blk.