Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 7400 kronorsklassen. Fälgen heter Topas Hyper Silver och den tillverkas av Breyton. Breyton Topas Hyper Silver har en fälgbredd som är 9.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 46 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 72.5 mm stort. En uppsättning Breyton Topas Hyper Silver kan bli din för endast 7329 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 329 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Topas Hyper Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
20"-fälg av modellen Topas Hyper Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 46 mm.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.
Fälg från Breyton på 20" med modellnamnet Topas Hyper Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 31.