Denna 21"-fälg från Breyton har modellnamnet Topas Hyper Silver. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Glöm inte kolla att ET 39 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälg har ett navhål som är 72.5 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Breyton Topas Hyper Silver kan du köpa från BytHjul för endast 8629 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 629 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Topas Hyper Silver |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Topas Hyper Silver från Breyton är en fälg på 20" med en bredd på 10.5" och ET 39 mm. Bultcirkeln är 5/120.
21"-fälg från Breyton av modellen Topas Hyper Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 21" och ET-måttet 30 mm.
20"-fälg av modellen Topas Hyper Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 30 mm.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 31 mm. Breyton Topas Hyper Silver är 21" och har en bultcirkel på 5/120.