Topas Hyper Silver 20" är en snygg fälg som tillverkas av Breyton. Denna fälg är 10.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 39 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.5 mm. BytHjul säljer Breyton Topas Hyper Silver 20" i sin webbshop för 7649 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 649 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Breyton |
|---|---|
| Modell | Topas Hyper Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
Fälg från Breyton på 21" med modellnamnet Topas Hyper Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10.5" och ET-måttet är 39 mm.
20"-fälg av modellen Topas Hyper Silver från Breyton. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 30 mm.
21"-fälg från Breyton av modellen Topas Hyper Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 21" och ET-måttet 30 mm.
Breyton Topas Hyper Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.