Detta är en Brock-fälg av modellen B34 Black Full Polish. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 105 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/105.
Glöm inte kolla att ET 36 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet är 56.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Brock B34 Black Full Polish 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 838 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B34 Black Full Polish |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 105 |
| Bultcirkel | 5/105 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 56.6 mm |
17"-fälg av modellen B34 Matt Black från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/105 och ett ET-mått på 36 mm.
18"-fälg från Brock av modellen B34 Black Full Polish. Bultcirkeln är 5/105, bredden 18" och ET-måttet 38 mm.
18"-fälg från Brock av modellen B34 Matt Black. Bultcirkeln är 5/105, bredden 18" och ET-måttet 38 mm.
B38 Black Full Polish 18" från Brock med 8" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/105.