RC32 Satin Black Matt 18" är en snygg fälg som tillverkas av Brock. Fälgens bredd är 7.5". Brock RC32 Satin Black Matt fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för Brock RC32 Satin Black Matt är 23 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.7 mm. BytHjul säljer idag Brock RC32 Satin Black Matt för 2257 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 257 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC32 Satin Black Matt |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 23 mm |
| Navhål | 66.7 mm |
Brock RC32 Ferric Grey Matt är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 23.
AR Black från Dezent. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 23 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Toronto Black från AEZ. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 23 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 23 mm. Image Nordic Gloss Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.