Brock B33 Crystal Silver är en fälg på 19" från Brock. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Brock B33 Crystal Silver har en bredd på 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Brock B33 Crystal Silver har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Brock B33 Crystal Silver. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3422 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 422 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B33 Crystal Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
18"-fälg från Brock av modellen B33 Crystal Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 30 mm.
B33 Crystal Silver från Brock är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 18"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter B33 Crystal Silver.
Brock B33 Crystal Silver, 18"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.