Denna 19"-fälg från Brock har modellnamnet B36 Hyper Silver. Denna fälg är 8.5" bred. Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Denna variant av B36 Hyper Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 44 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Brock B36 Hyper Silver kan du köpa från BytHjul för endast 4062 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 062 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B36 Hyper Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Brock B36 Crystal Silver Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 44.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. Brock B36 Bronze Copper Matt är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
19"-fälg av modellen B36 Bronze Copper Matt från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114 och ett ET-mått på 38 mm.
B36 Satin Black Matt 19" från Brock med 8.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.