C22 Complete Black Gloss 16" är en snygg fälg som tillverkas av CMS. Denna fälg är 6.5" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Denna fälg har ett navhål som är 60.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. C22 Complete Black Gloss 16" är en snygg fälg för 1054 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 054 kr | Besök BytHjul |
| Märke | CMS |
|---|---|
| Modell | C22 Complete Black Gloss |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
18"-fälg av modellen C22 Complete Black Gloss från CMS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.
Fälg från CMS på 17" med modellnamnet C22 Complete Black Gloss. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
Fälg från CMS på 15" med modellnamnet C22 Complete Black Gloss. Bultcirkeln är 5/100, bredden 6" och ET-måttet är 45 mm.
C22 Titan Gloss från CMS är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.