Med ett pris på 6095 kronor är Concaver CVR1 Brushed Bronze ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Fälgens bredd är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 40 mm. Navhålet på Concaver CVR1 Brushed Bronze är 72 mm stort. CVR1 Brushed Bronze 19" är en snygg fälg för 6095 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 095 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Concaver |
|---|---|
| Modell | CVR1 Brushed Bronze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 72 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Concaver CVR1 Brushed Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
CVR1 Brushed Bronze 19" från Concaver med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg av modellen CVR1 Brushed Bronze från Concaver. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
19"-fälg av modellen CVR1 Brushed Titanium från Concaver. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.