Dezent TN Black är en fälg på 18" från Dezent. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 4 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 4/108.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för TN Black är 27 mm. Navhålet på Dezent TN Black är 65 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2029 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 029 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TN Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 65 mm |
Dezent TN Silver, 18"-fälg, 7" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 27 mm.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Dezent TN Black är 18" och har en bultcirkel på 4/108.
18"-fälg av modellen TN Dark från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/108 och ett ET-mått på 35 mm.
TN Silver från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 4/108.