Dezent TY Graphite matt är en fälg på 15" från Dezent. Dezent TY Graphite matt har en fälgbredd som är 6". Med en cirkeldiameter på 100 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/100.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Dezent TY Graphite matt har ett centrumhål (navhål) på 54.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Dezent TY Graphite matt 15".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 148 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TY Graphite matt |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 54.1 mm |
15"-fälg från Dezent av modellen TY Graphite matt. Bultcirkeln är 5/112, bredden 15" och ET-måttet 43 mm.
TY Silver från Dezent. Med en bredd på 6" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Dezent TY Graphite matt är 16" och har en bultcirkel på 4/100.
15"-fälg från Dezent av modellen TY Graphite matt. Bultcirkeln är 5/100, bredden 15" och ET-måttet 40 mm.