Detta är en Dezent-fälg av modellen TV Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Fälgens bredd är 7". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna variant av TV Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 22 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul säljer idag Dezent TV Black för 2595 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 595 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TV Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
18"-fälg av modellen TV Black Polished från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 22 mm.
Dezent TV Black, 18"-fälg, 7" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 40 mm.
18"-fälg av modellen TV Black från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 34 mm.
18"-fälg från Dezent av modellen TV Dark. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 34 mm.