Detta är en Dezent-fälg av modellen AP Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 16". Fälgens bredd är 6". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av AP Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. En uppsättning Dezent AP Black kan bli din för endast 1690 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 690 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AP Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Dezent AP Black är 16" och har en bultcirkel på 5/100.
Denna 16"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter AP Dark.
Dezent AP Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6" bredd och ET 50.
Denna 16"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter AP Black.