Dezent AR Dark är en fälg på 20" från Dezent. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 58 mm. Denna fälg har ett navhål som är 57.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Dezent AR Dark är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Dezent AR Dark från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 513 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AR Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 58 mm. Dezent AR Black är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg av modellen AR Dark från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 58 mm.
Dezent AR Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 58.
Fälg från Dezent på 20" med modellnamnet KG Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 58 mm.