Denna 17"-fälg från Dezent har modellnamnet TU Silver. Fälgens bredd är 6.5". Fälgens cirkeldiameter är 114.3 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/114.3 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Detta är en fälg med 60.1 mm stort navhål. BytHjul säljer Dezent TU Silver 17" i sin webbshop för 1429 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 429 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TU Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
TU Black 17" från Dezent med 6.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
TU Silver från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 6.5" och ET 39 mm. Bultcirkeln är 5/100.
TU Silver från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 29 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från Dezent av modellen TU Silver. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 50 mm.