Denna 18"-fälg från Dezent har modellnamnet AR Black. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Dezent AR Black har en bredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för AR Black är 34 mm. Denna variant av AR Black har ett navhål/centrumhål som är 66.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Dezent AR Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2117 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 117 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AR Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
AR Dark från Dezent är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
20"-fälg av modellen AR Black från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 34 mm.
Dezent AR Dark, 18"-fälg, 7" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
Dezent AR Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.