Denna 17"-fälg från Dezent har modellnamnet KE Dark. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 160 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för Dezent KE Dark är 55 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. Dezent KE Dark kan du köpa från BytHjul för endast 2436 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 436 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KE Dark |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 160 |
| Bultcirkel | 5/160 |
| Inpressningsdjup (ET) | 55 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Fälg från Dezent på 18" med modellnamnet KE Dark. Bultcirkeln är 5/160, bredden 7.5" och ET-måttet är 56 mm.
Dezent KE Black, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/160 bultcirkel och ET på 56 mm.
KE Dark från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 55 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 48 Van Black Polished. Bultcirkeln är 5/160, bredden 7" och ET-måttet är 55 mm.