Denna 19"-fälg från Dotz har modellnamnet Bilbao Dark. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 49 mm. Denna variant av Bilbao Dark har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. Du hittar mer information om Dotz Bilbao Dark genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 422 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Bilbao Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 19"-fälg från Dotz har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 49 mm. Modellen heter Bilbao Blaze.
19"-fälg från Dotz av modellen Bilbao Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 46 mm.
Fälg från Dotz på 19" med modellnamnet Bilbao Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 50 mm.
Bilbao Dark från Dotz är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.