En snygg fälg på 19" från Dotz. Denna modell har Dotz valt att kalla för Bilbao Blaze. Bredden på denna fälg är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Bilbao Blaze är 35 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 71.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Dotz Bilbao Blaze 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 554 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Bilbao Blaze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Bilbao Blaze 19" från Dotz med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Dotz Bilbao Blaze är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 34.
17"-fälg av modellen Bilbao Blaze från Dotz. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
Bilbao Blaze från Dotz är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 34 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.