Piuma Matt Black 20" är en snygg fälg som tillverkas av EtaBeta. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av EtaBeta Piuma Matt Black har en bredd på 10.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 78.1 mm. EtaBeta Piuma Matt Black kan du köpa från BytHjul för endast 5110 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 110 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Piuma Matt Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 78.1 mm |
Piuma Gloss Black 20" från EtaBeta med 9" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Piuma Matt Black från EtaBeta. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
EtaBeta Piuma Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 35.
Piuma Matt Black 20" från EtaBeta med 9" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.