En snygg fälg på 20" från EtaBeta. Denna modell har EtaBeta valt att kalla för GRi-N Black. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. EtaBeta GRi-N Black har en fälgbredd på 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Detta är en fälg med 66 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för EtaBeta GRi-N Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4938 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 938 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | GRi-N Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 20"-fälg från EtaBeta har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter GRi-N Champagne.
GRi-N Black från EtaBeta. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 28 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
EtaBeta GRi-N Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
EtaBeta GRi-N Black, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 25 mm.