Om du letar efter bra 20"-fälgar kan EtaBeta GRi-N Black vara värt att ta en titt på. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. EtaBeta GRi-N Black har en fälgbredd på 10". EtaBeta GRi-N Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för EtaBeta GRi-N Black är 25 mm. EtaBeta GRi-N Black har ett centrumhål (navhål) på 66 mm. BytHjul säljer idag EtaBeta GRi-N Black för 5005 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 005 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | GRi-N Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66 mm |
EtaBeta GRi-N Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 45.
Fälg från EtaBeta på 20" med modellnamnet GRi-N Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 35 mm.
20"-fälg av modellen GRi-N Black från EtaBeta. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 38 mm.
Fälg från EtaBeta på 20" med modellnamnet GRi-N Champagne. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 38 mm.