EtaBeta GRi-N Black är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från EtaBeta. EtaBeta GRi-N Black har en fälgbredd som är 10". EtaBeta GRi-N Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Detta är en fälg med 66 mm stort navhål. EtaBeta GRi-N Black kan du köpa från BytHjul för endast 5225 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 225 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | GRi-N Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
EtaBeta GRi-N Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 45.
20"-fälg av modellen GRi-N Black från EtaBeta. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.
20"-fälg av modellen GRi-N Black från EtaBeta. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 38 mm.
Fälg från EtaBeta på 20" med modellnamnet GRi-N Champagne. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 38 mm.